Dantų implantai Šiauliuose

DANTŲ IMPLANTAI ŠIAULIUOSE

Kaip ir kitose šalyse ar miestuose, dantų implantai Šiauliuose yra laikomi vienu didžiausiu atradimu odotologijoje, kadangi prarastus dantis galima susigrąžinti implantų pagalba. Nors dantys yra skirti tarnauti visą gyvenimą, tačiau neretai nutinka, kad netenkame dantų ankščiau, dėl periodonto ligų, traumų ar karieso. Šiauliuose įsikūrusi odontologijos klinika „Apolonija“ yra pasiruošusi Jums padėti susigrąžinti šypseną.

Nors dantų implantai jau ne vieną dešimtmetį yra gana populiari dantų atstatymo paslauga visame pasaulyje, Lietuvoje ji vis dar sukelia nemažai diskusijų. Neturėdami pakankamai informacijos ir norėdami sutaupyti žmonės dažniau renkasi kitus prarastų dantų atstatymo būdus. Arba dar blogiau – apskritai vengia gydymo. Tokiu būdu sulaukia nemažai komplikacijų. Verta žinoti, jog toks elgesys ne tik nepadės sutaupyti, bet išlaidų ateityje tik daugės.

Kodėl dantų implantai – patikimiausias ir šiomis dienomis efektyviausias dantų atstatymo būdas

  • Estetinė išvaizda tikrai nėra pats svarbiausias kriterijus. Svarbiausia tai, jog sugrąžinama normali kramtymo funkcija. Tai daro įtaką bendrai viso organizmo savijautai, nes tik tinkamai sukramtytas maistas leis užtikrinti sveiką virškinimo trakto darbo procesą.
  • Naudodami implantus, odontologai nešlifuos gretimų dantų, kurie dažnai būna sveiki.
  • Panaudojus implantus, pacientui išsaugomas kaulinis audinys. Jame yra įsitvirtinę dantys. Implantai puikiai atkuria danties šaknį, todėl kaulinis audinys nenyksta. Tokiu būdu išvengsite veido formos kitimo ir žandikaulių lūžių ar deformavimosi. Implantai –  bene vienintelis būdas ateityje išvengti protezų.
  • Jeigu tinkamai ir kruopščiai prižiūrėsite implantus, jie tarnaus daugiau nei 30 metų.

Rinkitės sveikatą ir komfortą

Dantų implantavimas – tai tokia prarastų dantų atstatymo paslauga, kuri suteikia patogumą, komfortą ir gerą viso organizmo savijautą. Jei šiuo metu jums aktualus klausimas – dantų implantai Šiauliuose, derėtų rinktis mūsų kliniką „Apolonija“. Mes galime pasiūlyti kelių rūšių dantų implantus bei dantų implantavimo paslaugą itin konkurencinga kaina. Taip pat, teikiame ir kitas burnos higienos, dantų gydymo paslaugas. Tokiu atveju, prireikus vienokios ar kitokios odontologų paslaugos, jums nereiks važinėti iš vienos gydymo įstaigos į kitą.

Norime Jus informuoti, kad mūsų klinikoje ,,Apolonia“ už dantų implantus bei jų implantavimą galite atsiskaityti ir išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su ,,Mokilizingas“.

Daugiau informacijos apie dantų implantus skaitykite čia: PLAČIAU