Dantų implantavimas Šiauliuose

Norime pasidalinti puikia naujiena, kad dantų implantavimas Šiauliuose atliekamas ir Apolonia klinikoje. Dantų implantai, kurie atstoja ir funkcionuoja, kaip sveiki dantys,  greitai tapo naujais dantų pakeitimo standartais, pakeitė odontologijos veidą. Klinika ,,APOLONIA” siūlo šį populiarų, veiksmingą ir ilgalaikį netekto danties atkūrimo metodą, naudojant STRAUMANN ar MEDENTIKA implantus. Kaip ir daugelis gydymo procedūrų, dantų implantai šiandien pagrįsti ne tik moksliniais atradimais ir tyrimais, bet ir taikymu klinikinėje praktikoje.

Dantų implantavimo paslaugos Šiauliuose

Netekus danties ar nesant galimybių jo išsaugoti, tenka priimti sprendimą, kokiu būdu užpildyti tarpą dantų eilėje. Galima takyti keletą metodų – gaminti  plokštelę, tiltą arba pasirinkti šiuolaikišką gydymo būdą – dantų implantą. Implantai savo veikimo principu yra artimiausi natūraliems dantims. Jie yra nepaprastai stiprūs, o tai reiškia, kad galėsite kąsti ir kramtyti taip pat užtikrintai, kaip su natūraliais dantimis. Kaip ir danties šaknys, dantų implantai yra fiksuoti žandikaulyje ir nėra matomi. Implantai lieka po dantų vainikėliais, tilteliais ar protezais. Jiems  gaminti naudojamas titanas, kuris yra lengvas, stiprus ir biologiškai suderinamas. Tai iki menkiausios galimybės sumažina atmetimo riziką. Titanas ir jo lydiniai plačiai naudojami ne tik dantų, bet ir ortopedinių sąnarių gamyboje. Osseointegracija vadinamas terminas, kai implantas įauga į kaulą. Šio proceso metu  stabilizuojamas dantis, užkertamas kelias jo praradimui. Implantai padeda išlaikyti žandikaulio formą ir apsaugo nuo osteoporozės. Dantų implantai ne tik padeda atkurti prarastus dantis, bet ir kiekvienam žmogui būdingus anatominius bruožus, skruostus ir lūpas. Jūs vėl galėsite valgyti, kramtyti, šypsotis, kalbėti ir atrodyti visiškai natūraliai. Tai užtikrins socialinę, psichologinę ir fizinę gerovę.

Dantų implantų kaina

Kadangi klinikoje turime net keletą rūšių dantų implantų, dantų implantų kainą galima sužinoti apsilankius mūsų klinikoje arba paskambinus telefonu. Lojaliems mūsų klinikos klientams teikiame nuolaidas. Savo klientams galime pasiūlyti patogų atsiskaitymą išsimokėtinai su ,,MOKILIZINGAS“.

Norint pasinaudoti lizingo paslauga tereikia sudaryti sutartį su MOKILIZINGAS bendrove, šią sutartį sudaryti galima ir mūsų klnikoje.

Tai tikrai patogu, kadangi Jūs gausite visas gydymo paslaugas pagal gydymo planą, o mokėsite vėliau, dalimis.

Jei Jums reikalingas dantų implantavimas Šiauliuose, registruokitės apsilankymui ,,Apolonia“ grožio ir sveikatos klinikoje jau dabar +37069859595

Sekite mus socialiniame tinkle ,,Facebook„ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji!