Estetinis plombavimas

Kodėl reikalingas estetinis plombavimas? Pageltę, nuskilę, ėduonies pažeisti  ir formą pakeitę dantys sukelia daug nepatogumų bendraujant. Gaila, tačiau ne kiekvienas galime pasigirti iš tėvų paveldėta gražia dantų forma, jų lygumu ar labai balta spalva. Dažnas pacientas kreipiasi į odontologą norėdamas užplombuoti pažeistą dantį ar atstatyti gražią šypseną.

Estetinė odontologija gali atskleisti natūralų Jūsų grožį. Be to, kad pakeis šypseną, nusidėvėjusius, nuskilusius ar nulūžusius dantis, apsaugos Jūsų dantenas ir žandikaulius. Naudojant naujas technologijas, galima atstatyti pažeistus dantis, juos sujungti, siekti ilgalaikio gydymo rezultato. Estetinis plombavimas taip pat gali nuslėpti gilias dėmeles ir spalvos pokyčius, kad Jus visada džiugintų baltesnė, ryškesnė šypsena. Daugelis pacientų tampa labiau socialiai bendraujantys po to, kai jiems atliekamas estetinis plombavimas. Patobulinta išvaizda padeda jaustis geriau. Tai, ką matote  veidrodyje, padeda atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Išplėsk savo karjeros galimybes !

Graži šypsena gali turėti teigiamos įtakos Jūsų karjerai, net jei nesate aktorius ar modelis. Jūsų šypsena parodo pasitikėjimą savimi ir daug pasako apie tai, kas esate, o pasitikint savimi, atrodote labiau kompetentingu ir profesionaliu. Konkurencingoje darbo rinkoje norima išsiskirti iš pilkos masės. Sveika ir graži šypsena gali Jums suteikti papildomos motyvacijos kovoje dėl darbo. Moksliniai tyrimai rodo, kad Jūsų šypsenos pasikeitimas ne tik įtakoja fizinę išvaizdą, bet taip pat gali pakeisti gyvenimą. Prasta dantų būklė maskuojama slepiant šypseną, todėl jaučiatės nepatogiai ir drovitės. Atlikus estetinį plombavimą, įgausite pasitikėjimo savimi, tapsite labiau atsipalaidavę ir atviri bendravimui. Didėjant pasitikėjimui savimi, didėja ir galimybių, galinčių pakeisti Jūsų pasaulį.

Atrodyk jaunesnis !

Daugelis vyrų ir moterų kreipiasi į plastikos chirurgus, naudoja injekcinius užpildus ar net pasirįžta plastinėms operacijoms, kad atrodytų jaunesni. Deja, šių brangių gydymo metodų poveikis yra laikinas ir reikalauja nuolatinių korekcijų, norint išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą. Daugelių atvejų šypsena gali sumažinti pagrindinius veido senėjimo požymius ir atrodyti laimingesniu, jaunesniu ir sveikesniu. Dantų formos atkūrimas suteikia atramą lūpoms, dėl kurios koreguojami “nugrimzdę” skruostai ir veido raukšlės. Estetinė dantų medžiaga slepia su amžiumi susijusią dantų spalvą ir neleidžia atsirasti pigmentinėms dėmėms. Tavo šypsena, akys ir veido bruožai atkreipia aplinkinių dėmesį. Būtina atsižvelgti į kiekvieno ypatybes, kad rezultatas tenkintų abi puses. Akių spalva, odos tonas ir net asmenybė turi papildyti šypseną, kad būtų pasiekta optimali bendra išvaizda. Taikant „Auksinių proporcijų“ filosofiją, sukuriama estetinė harmonija. Kai Jūsų šypsena atitiks asmenybę ir stilių, jausitės ir atrodysite patrauklesni !

Pamiršk traumos pasekmes !

Estetinės odontologijos metodai gali atstatyti pažeistus dantis ir išvengti komplikacijų ateityje. Labai patvarios, aukštos kokybės medžiagos, kurios naudojamos estetinių restauracijų metu, sustiprina įtrūkusių, traumuotų ir sugedusių dantų struktūrą. Trauminiai sužalojimai ir nelaimingi atsitikimai palieka ilgalaikį psichologinį ir fizinį randą. Pacientams, kuriems nelaimingo atsitikimo metu buvo sužaloti dantys, galima ištaisyti patirtą žalą. Sveiki dantys ir dantenos yra pagrindinės gražios ir ilgalaikės šypsenos sudedamosios dalys.

Registruokitės apsilankymui ,,Apolonia“ grožio ir sveikatos klinikoje jau dabar +37069859595

Sekite mus socialiniame tinkle ,,Facebook„ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji!