Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas skiriamas turintiems dantų šaknų kanalų problemoms spręsti. Negalima ignoruoti dantų skausmo – tai gali būti rimtos infekcijos požymis, dėl kurio Jūsų dantys ir bendra sveikata yra pavojuje. ”APOLONIA” specialistai suteiks būtinąją pagalbą, apsaugos Jūsų sveikatą nuo tolesnės žalos.

Endodontinis gydymas – tai odontologijos sritis apimanti dantų šaknų kanalų gydymą. Dantų kanalai gydomi, kai minkštuosius danties audinius pažeidžia atsiradę mikroorganizmai, infekcijos bei uždegiminiai pakitimai. Dėl negydomo ėduonies ar traumos pasekoje emalio paviršiuje atsiranda įtrūkimai, per kuriuos patekusios bakterijos sukelia įvairias komplikacijas. Jei Jūsų dantys yra pažeisti karieso, apnašų ar įskilimų, kyla rizika gilesnių danties sluoksnių pažeidimui ar net jnfekcijos išplitimui. Be gydymo ši infekcija gali plisti į danties šaknis, dėl ko galiausiai gresia danties netekimas. Patekusi infekcija į kraują gali sukelti uždegimą kituose vidaus organų sistemose, pvz.: širdies, inkstų ar net sąnarių. Todėl rekomenduojamas savalaikis kanalų gydymas, kurio metu pašalinamas užkrėstas židinys ir užkertamas kelias rimtoms komplikacijoms.

Kokie yra dantų infekcijos požymiai?

Dažniausiai nurodoma, kad:
-Maudžia, skauda dantis.
-Skausmingos dantenos.
-Patinimas danties ir aplinkinių audinių srityje.
-Jautrumas temperatūros pokyčiams.

Jei jaučiate šiuos simptomus, nedelsiant registruokitės vizitui. Gydytojas numalšins skausmą, kurį sukelia pažeisti dantys, neleis išplisti infekcijai ir užkirs kelią danties praradimui. Sutaupysite laiko ir pinigų, išvenkite komplikacijų. Kruopščiai atliekant endodontinį gydymą išsaugoma natūrali danties šaknis, išvengiama dantų implantacijos.

Registruokitės apsilankymui ,,Apolonia“ grožio ir sveikatos klinikoje jau dabar.

Sekite mus socialiniame tinkle ,,Facebook„ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji!