Dantų protezavimas Šiauliuose

Norime pasidalinti puikia naujiena, kad dantų protezavimas Šiauliuose atliekamas ir ,,Apolonia“ klinikoje. Dantų protezavimu vadinama procedūra, kurios metu  atkuriami trūkstami dantys ir jų eiles. Atstatomos prarastos sąkandžio ir kramtymo funkcijos. Didelių dantų defektų  vainikų srityje dėl anatominių ypatybių bei techninių galimybių negalima pašalinti plombuojant. Šiais atvejais danties atkūrimui gali būti naudojami vainikėliai. Populiariausi metalo keramikos ir cirkonio vainikėliai. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą estetinį vaizdą, sumažinti apnašų kaupimąsi – fiksuoti protezai gaminami cirkonio oksido pagrindu. Norint pakeisti keletą dantų eilėje, naudojamas dantų tiltas, kurį  sudaro kelios dalys – protezinis dantis ir karūnos iš abiejų trūkstamų dantų pusių. Pagamintas iš stiprių medžiagų, tokių kaip keramika ar cirkonis, Jūsų dantų tiltas atrodys puikiai, o Jūs jausitės, kaip su tikrais dantimis. Šypsena vėl puoš Jūsų veidą.

Kokie yra dantų tilto privalumai?

Dantų tiltas gerina Jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę. Būtina paminėti, kad atstačius netektus dantis:

– Užkertamas kelias aplinkinių dantų poslinkiui.

– Geresnis gebėjimas kramtyti, gerti ir kalbėti.

– Padidėjęs pasitikėjimas Jūsų visiškai natūralia šypsena.

– Prisitaikymas gali užtrukti keletą savaičių, tačiau Jūs greitai pastebėsite šiuos pranašumus.

Kaip Jūsų odontologas atkuria dantis?

Norint atstatyti netektus dantis, prireiks keletos susitikimų. Per pirmąjį vizitą bus įvertinta likusių dantų būklė, aptarti Jūsų lūkesčiai. Nuėmus dantų antspaudus, laboratorijoje atkuriama dantų forma, salva, sąkandis.

Gaminamas Jūsų dantų muliažas pagal formą ir dydį. Dantų protezai  fiksuojami specialiu dantų cementu. Jums gali tekti grįžti keletą  kartų, kol bus pasiektas norimas rezultatas – patogūs ir saugūs dantų protezai.

Jei Jus domina dantų protezavimas Šiauliuose

Registruokitės apsilankymui ,,Apolonia“ grožio ir sveikatos klinikoje jau dabar +37069859595

Sekite mus socialiniame tinkle ,,Facebook„ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji!