Profesionali burnos higiena

Kodėl reikalinga profesionali burnos higiena? Dantų šepetėliu ne visuomet gerai išvalomi visi dantų paviršiai. Sunkiai valymui pasiekiamose vietose kaupiasi bakterinis apnašas. Dantenos reaguoja kraujavimu, paraudimu, skausmu. Dar ilgiau nevalomas apnašas kalcifikuojasi ir tampa akmenimis (konkrementais). Procesui plintant, dėl mikroorganizmų poveikio, dantenos slenka žemyn, tirpsta kaulas, atsiranda kišenės, dantų paslankumas, galiausiai netenkama dantų.

Kaip ir visose medicinose srityse, ligų profilaktiką užima itin svarbų vaidmenį. Terminas profilaktika kilęs iš graikiško žodžio – apsaugoti. Reguliariai prižiūrimi dantys, periodiškai atliekama dantų higiena – raktas burnos ertmės ligų prevencijai. Tai geriausias būdas išvengti dantų ir sveikatos problemų, sumažinti laiko ir išlaidų, kurias patirsite gydantis odontologo kėdėje. Mūsų klinikoje dirba gerai apmokyti ir licencijuoti burnos sveikatos specialistai, kurie gali suteikti Jums tinkamų žinių dantų priežiūros srityje. Vizito metu mes peržiūrėsime ir įvertinsime Jūsų ligos istoriją, išgirsime lūkesčius, kartu aptarsime. Grožio ir sveikatos klinikoje ,,Apolonia“, jūsų higienistė atliks profesionalią burnos higieną – kruopščiai išvalys dantų paviršius, pašalins bakterijų apnašas, konkrementus bei dėmeles nuo dantenų linijos. Ji įvertins Jūsų dantenų ir žandikaulių sveikatą, dalyvaus specializuotame periodonto ligos gydymo procese.

Žvelkite į ateitį jau dabar! Pasirūpinkite savimi, apsilankykite grožio ir sveikatos klinikoje ,,Apolonia“ jau dabar. Registruokitės burnos higienai.

Mūsų odontologijos klinikoje dirba: burnos higienistė Justė Banevičiūtė ir burnos higienistė Rūta Šiatkė.

Sekite mus socialiniame tinkle ,,Facebook„ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji!